Zoeken
 Zoeken
Nederlands Engels Duits

Team


Verkoop:

Jochem Nieuwesteeg
jochem@plantcollect.nl
06-24607028


Jeroen van Loon
jeroen@plantcollect.nl
06-22774991


Inkoop outdoor en indoor:

Philip v/d Eijk
philip@plantcollect.nl
06-24607027

Mark Dessing
mark@plantcollect.nl 
06-51939406

Supervisor werkvloer:

Falco Nieuwesteeg
falco@plantcollect.nl
06-43059229

In/verkoopondersteuning indoor-outdoor:

Vera Zevenhoven
vera@plantcollect.nl
0172-462150


Lois van der Vlugt
lois@plantcollect.nl
0172-462150


Financiële administratie en CC administratie:

Cindy van Tol
cindy@plantcollect.nl
0172-462150


Klantenservice:

klantenservice@plantcollect.nl

Logistiek:

Kees Kerkvliet
logistiek@plantcollect.nl

06-12295834

Marcin Klocek
logistiek@plantcollect.nl

 
Ontwerp en realisatie: Interforce